Zintegrowany system informatyczny klasy erp

Program cdn xl obecnie zwany Comarch ERP XL jest oprogramowaniem dla przedsiębiorstwa. Dotyczy zarówno średnich, jak i dużych firm, które funkcjonują w branżach, takich jak handlowa, produkcyjna oraz usługowa. Program jest wielomodułowy, oraz posiada zintegrowany system informatyczny klasy ERP.


Przedmiotowy program daje możliwość pełnego wsparcia oraz zautomatyzowania procesów biznesowych w firmie. Ponadto daje możliwość pracy zarówno w trybie online, jak i w trybie offline.  Oprogramowanie pozwala na aktywne wspieranie pracy przedstawicieli handlowych, oddziałów przedsiębiorstwa, czy akwizytorów. Daje możliwość wykorzystania nowoczesnych form handlu elektronicznego. Można to wykonywać przede wszystkim dzięki współpracy z systemami Electronic Data Interchange.

Najczęściej wybierany system ERP

Program cdn xl na dzień dzisiejszy jest jednym z najchętniej wybieranych systemów klasy ERP w naszym kraju. Posiada szeroki dostęp do modułów, które wspierają każdy obszar działalności przedsiębiorstwa. Można powiedzieć, iż jest to kompleksowe narzędzie, które daje szerokie możliwości budowania nie tylko strategii przedsiębiorstwa, ale także administrowania rozwojem tej strategii. Wszelkie rozwiązania oferowane przez program oparte są na fachowej wiedzy, popartej doświadczeniem.

program cdn xl

źródło: http://www.comarch-polkas.pl/wp-content/uploads/2015/07/badanie-potrzeb-1200×667.jpg

Możliwości wynikające z wykorzystania cdn xl

Wdrożenie programu w przedsiębiorstwie pozwala między innymi na skuteczne zwiększenie sprzedaży. Daje możliwość efektywnego pozyskiwania nowych kontrahentów. Cdn xl to nie tylko lepsza obsługa i serwis obecnych klientów, ale także skuteczna kontrola kosztów przedsiębiorstwa. Program cdn xl pozwala na zautomatyzowanie wszelkich procesów w firmie. Poprawia produktywność pracowników oraz pozwala na natychmiastowy dostęp do aktualnych informacji dotyczących różnych obszarów przedsiębiorstwa.

System można dzierżawić poprzez platformę CDN Online, gdzie dane przechowywane są w Centrum Danych Comarch.