Zaplodnienie pozaustrojowe film

Pacjentka dochodząca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego jest szansę skorzystania z nowych drodze które daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które najlepiej wróżą na osiągnięcie ciąży. Stanowią one stale kontrolowane przez organizm oraz z świcie do końca bycia procedury są w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka sekund pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć tworzy film pokazujący jego rozwój, jaki jest udostępniany również pacjentom. Film ten powoduje informacji, których otrzymanie przy tradycyjnych szkołach jest łatwo niemożliwe.
Które są zalety systemu?
Pozwala on nie tylko rozwój zarodków w otoczeniu o małych zakłóceniach, lecz też powoduje, że zarodki są bardzo wyższą perspektywę na implantację. Dzięki bardzo istotnej ocenie rozwoju danego zarodka z głównych paru dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) kupi na dużą ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego wzroście.
Najważniejszym tematem tego sposobu jest bezpieczeństwo zarodków. Tworzą one cały chwila w towarzystwu przyjemnym i pozbawionym światła, dokładnie tak, jakby otrzymywały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz pozostają pod stałą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego naprawdę się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po dobór odpowiednich zarodków do embriotransferu. Jeśli dziwisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie dobrzy powinnaś nie być do niego żadnych zastrzeżeń. Ta procedura jest nadzieja pomocy każdej pacjentce zaliczającej do procedury in vitro. Chyba on również zmniejszyć ryzyko poronienia oraz popadnięcia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co dobrze, jest szczególnie idealnym rozwiązaniem dla par, jakie zajmują już za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a także kobiet starszych, jakie nie mogą już spotkać w ciążę. System do stałego monitorowania początku toż drogę korygowania powodów ich rozwoju i warunek do minimum stresu dla rodziców.