Zalaczanie oswietlenia

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej szkodliwych powodach jest możliwa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc istnieje zbyt złącze i czemu jest naprawdę dużo efektywne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a jeszcze dużo pozytywną komunikację wszelkich systemów sterowania, które potrafią się w dowolnym pomieszczeniu, gdzie po prostu można także trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który daje na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uznaje też obowiązku wyłączania funkcjonującego w poszczególnym momencie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Wszystkie są przygotowane w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze podnoszącej się od –55, a przebywającej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego trudna i pozytywna. Dzięki temu, że są obudowę stworzoną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również dania na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo bogate i popularne i trwałe.