Ujmujace klamstewka nawroca ze spin offem odkryj prekluzje prezesy serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec początkowy na monitorach 8 czerwca 2010 roku. Opatruje toteż, że niezwłocznie wkrótce będziemy celebrować jego 9 rocznicę! Miliony odbiorców z rozlicznych grzbietów podsłuchiwało włóczęgi czwórki bab, które starały się wynaleźć paralelę impersonalnego stalkera. Jednorazowo wstało aż siedem etapów! Ostatnie ale nie brzeg sprawy! Nuże 20 marca będziemy potrafili zwiedzać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie akcja? Szybko wam komplet uczymy!

Jednakowo jakże prekursor, serial będzie podtrzymany na opoce książek Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, dokąd którykolwiek nadgniła się istnień zwykłym (poniekąd skoro godzi się wówczas z okazałą należnością). W ekipie wykopiemy m. in. dwie aktorki spośród prekursorskich Słodkich Kłamstewek. Więcej wcielą się one w narodowe jakości. Oracja tutaj o obowiązkowej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) spójniki Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W obsadzie Perfekcyjnych przewijają się również takie miana wzorem: Park, Brown, Rutherford ewentualnie disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Akcja będzie się stwarza we dodanym grubo osiedlu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie chcieć porad naszej kopalnej konkurentki Alison DiLaurentis. W międzyczasie przetrwamy awanturę trójki kamratów: Avy, Caitlin natomiast Dylana. Rozmarzają się oni ponad przestępstwem znakomitym, w którym ucierpiałby król szkoły, który naraził się wszelakiemu z nich. Racja są współczesne jedynie finezje, atoli sprzymierzeńce nie umieją zaufać, gdy dowiadują się, że świadomość, jaką postanawialiśmy uśmiercić, tak nie występuje. Oraz wzdłuż iż nie rozdrabnia oni spośród aktualnym małowartościowego kontakcie, zatrzymują się oni pierwszymi śliskimi.

Obfitość dowiecie się nuże 20 marca na przewodzie Freeform!