Stroj do pracy w sklepie

Maszyna multivac c100 to pakowarka próżniowa przeznaczona dla delikatnych oraz średnich przedsiębiorstw. Pewno być ona wykorzystywana w przeciwnego rodzaju sklepach mięsnych, barach, restauracjach, firmach kateringowych, hotelach, szpitalach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Typy pakowarek Pakowarka jest przydatna w postępowaniu, dostępna w mieszkaniu czystości. Urządzenie jest spowodowane ze stali szlachetnej zapewniającej długą eksploatację. Dzięki takiemu życiu istnieje w stopniu zapewnić bardzo powtarzalne wyniki pakowania. Pakowarki próżniowe są widoczne w dwóch typach. Ważny z nich więc pakowarka komorowa. Proces odsysania powietrza podejmuje się tutaj całkowicie w urządzenia. Towar jest wkładany całkowicie do pakowarki. Dzięki temu proces jest żywy i ciągły. Cena worków próżniowych do ostatniego gatunku pakowarki jest prosta. Drugi typ pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj produkt znajduję się na zewnątrz urządzenia. Do zabiegu umieszczana jest tylko końcówka specjalnego worka. Dzięki temu możliwe jest zapakowanie artykułów o gabarytach bardzo większych niż urządzenie. Niestety cena worków próżniowych dla tego podejścia jest zdecydowanie szybsza niż dla pakowarek komorowych.

Najważniejsze cechy pakowarki Maszyna multivac c100 to pakowarka o budowie komorowej. Zwracana na targ przez firmę MULTIVAC, oddziałującej na targu od 1961 roku. Najważniejsze części urządzenia:

bardzo dokładne ustawienia czasu odsysania i pakowania ustawienia pakowania mogą stać zapamiętane, co tłumaczy się na wielką powtarzalność łatwość obsługi poprzez klawiaturę foliowaną oraz możliwość precyzyjnej kontroli procesu odsysania powietrza przez szklany wziernik niezawodność - stworzenie ze określeni szlachetnej oraz doskonałej klasie pompy próżniowe łatwość utrzymania czystości dzięki ergonomicznym kształtom, bez zakamarków gdzie potencjalnie może koncentrować się brud i zanieczyszczenia duża komora umożliwia wprowadzanie dużego spektrum woreczków i artykułów do pakowania niewielka masa - około 50 kilogramów wydajność pompy na okresie 12 metrów kwadratowych na godzinę.