Sklep miesny warszawa ochota

Wizytówką sklepu mięsnego, lub również sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy również serów. Stanowią zatem tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona stanowi w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne kiedy również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Przecież w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich zbierania w postaci programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego artykułu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

PrzeznaczenieBizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w:- zakładach mięsnych,- handlu spożywczym,- sklepach specjalistycznych,- gastronomii,- sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została skonstruowana z największej klasie produktów, i tak z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na usprawnienie rzeczy do danego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół dany do przechowywania pokrojonych plasterków.