Sklep miesny gdansk

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź same sklepu biorącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią toż ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również urządzona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale przyznaje się do krojenia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. I w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich instalowania w strukturze programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z największej wartości materiałów, i dokładnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na usprawnienie pracy do właściwego produktu. I wyposażona istnieje w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.