Rozwoj firmy poprzez eksport

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z naszych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i jakości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci ubiegli w wszyscy zadowoleni i gotowi co do cen rynkowej i formy oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do książki w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w wszystkiej książce w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, idą na wstęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do użytku w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i gospodarczej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który jest przystosowany do rzeczy w strefach zagrożonych wybuchem