Program supermarketuri 1 mai 2015

PC Market firmy Insoft toż zwłaszcza elastyczny program, zarówno dla mniejszego sklepu jak oraz dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny istnieje w wpływu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju firmy można poprawiać ją o inne moduły. PC Market jest grzecznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez polskich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym etapie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najniższe ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile ma Ci też wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program opisze jaką suma pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić masa czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz spośród usługi kolektorów informacji. Sam i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na rodzimym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najświeższych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i otwarty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest jednoznaczny, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na zbycie urządzeń fiskalnych, a ponadto wszelkiego typu sprzętem, który ważna dostrzec w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.