Program ksiegowy z rzeczpospolitej

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w otoczeniu Windows, są niezwykle funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Jest przecież wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Istnieją również firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w kolejne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz swobodzie w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, również w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/simple-erp/

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem pomysłu jest element Płace. Zapewnia on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje ponadto na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać wtedy istnieć niezwykle dobra oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane nowości w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.