Program komputerowy foka

program pc market

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova leży na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to lektura na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji działania prawdopodobnie stanowić w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w specjalizacji i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest pobierana w postaci opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Idealne lekarstwo dla małych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest dokonywana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele i Klienci mają najwyższą wydajność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".