Oprogramowanie dla firm uslugowych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć uwagę na program ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to cenne narzędzie dla niskich i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr oraz płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgody z ustawą o rachunkowości. Wynika toż z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego łatwe są w nim rozmaitego typie narzędzia do raportowania i praktyk oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można uzyskać nie tylko dostęp do jego ważnych oraz mocnych funkcji, a jeszcze do pomoce technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie rozwiązań dobranych do danej dziedziny oraz instytucji. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych pionów i wszelkiej firmy, a też przyczynić się w niski podejście do zwiększenia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online czy też z 60-dniowego dema offline. Istnieje wtedy nadzwyczaj istotne, ponieważ dzięki temu potężna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.