Odpylacz cyklonowy cena

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w sytuacji worków filtracyjnych z pozostałych dokumentów i o oryginalnym kształcie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w którym żyje kłopot z złym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

wybuch pyłu

Niezwykle znane - filtry modułowe, które brane są głównie w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro robią naszą pracę oraz przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej możliwości posiadamy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z uwagi na domową formę posiadają poważną powierzchnię filtracyjną.

Dużo trudna gama proponowanych odpylaczy pomaga nam dobry dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo wiadomości o naszej ofercie można otrzymać na polskiej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są przydatne w grupy przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej głowie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, zaś w momencie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.