Obowiazki stosunku pracy

W naszej ofercie wybierają się jedynie funkcjonalne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona pracy oraz ergonomia obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają formę i stały wzrost w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też zawodowe i znacznie skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim rozmiarze oraz całymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i zyskują je w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym urządzeniem do prowadzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te wykorzystywane są przy zasysaniu znaczniejszych sumie suchego materiału z znacznych przestrzeni. Zostały wykonane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Przejmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i tworzymy także instalacje dla pyłów wybuchowych.