Na czym polega siec partnerow comarch

Sieć Partnerów Comarch funkcjonuje w oparciu o jeden z najlepszych programów partnerskich w całym kraju. Comarch Partnerzy to ponad 900 firm z całej Polski. Zostały one starannie wybrane, liczą sobie zwykle od kilku do kilkunastu pracowników. Podlegały szczegółowej selekcji, aby zapewnić jak najwyższy poziom usług informatycznych potencjalnym klientom.

Co oferuje Comarch?

Comarch swoim partnerom w biznesie oferuje m.in.:
– profesjonalne szkolenia biznesowe i merytoryczne,
– pomoc w dotarciu do klientów,
– pomoc ze strony opiekuna regionalnego,
– wsparcie działań promocyjnych,
– reklamę na swoich serwisach i stronach www,
– możliwość korzystania z materiałów przygotowanych przez swoich specjalistów.
Partnerzy o potwierdzonych kompetencjach zostają umieszczeni na specjalnej mapie sprzedaży Programu Partnerskiego Comarch. Stopień widoczności na mapie uzależniony jest od stopnia aktywności handlowej danego partnera i spełnienia określone kryteria sprzedażowe.

hermetyczne pakowanie żywności

comarch partnerzy

źródło: http://www.comarch-polkas.pl/wp-content/uploads/2015/07/wdrozenie-systemu-1200×667.jpg

Jak zostać partnerem?

W celu podjęcia współpracy z firmą Comarch i zostania jej partnerem należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy, odbyć Cykl Szkoleń Autoryzacyjnych w zakresie produktów Comarch oraz podpisać odpowiednią umowę o współpracy. Warto zostań Partnerem Comarch, gdyż systemy tej firmy to wciąż najchętniej wybierane rozwiązania biznesowe w Polsce, a Program Partnerski to wysokie zyski adekwatne do włożonego wysiłku i pracy. Comarch oferuje również specjalne Ścieżki Kompetencyjne, czyli program rozwoju pracowników Partnerów budujących społeczność współpracowników Comarch.
Pierwszym krokiem do podjęcia współpracy jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.comarch.pl. Wystarczy wpisać swoje dane osobowe oraz numer NIP przedsiębiorstwa. Z zainteresowanymi skontaktują się pracownicy firmy w celu omówienia warunków współpracy.