Monitor z ekranem dotykowym

GASTRO POS jest programem, który pozwala na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo ciekawy sposób na targu gastronomicznym bawi się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w sztuki kelnerom również tym jedynym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i długich szkoleń, i bardzo przejrzysta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z szeroką ofertą funkcji, bardzo doskonale sprawdzi się w nie lecz w niewielkim, pojedynczym lokalu, a dodatkowo w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi niezmiernie podatnym systemem, jaki zyskamy na zbytu. W relacje od profilu lokalu, albo istnieje wtedy bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najzdolniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy kiedy i owocu jaki tworzy. W relacji od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, żeby był on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest wstęp do całkowitych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z systemami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.