Masz problemy z ksiegowoscia

Czy potrzebujesz sprawnego programu, który umożliwi Ci błyskawiczne uporanie się z finansowym bałaganem? Masz problemy ze sprawami związanymi z księgowością? Chciałbyś usprawnienia swojego zarządzania finansami?

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/program-crm/Program crm - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP


Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że program Symfonia Sage jest stworzony idealnie dla Ciebie. Program posiada kilka oddzielnych zakładek, które pozwalają na korzystanie z jego różnorodnych możliwości.

symfonia sage

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2014/02/sage-symfonia-300×300.jpg

Finanse i księgowość

Pierwsza z nich dotyczy finansów i księgowości. Jest doskonałym wsparciem dla każdego, kto trudni się prowadzeniem księgowości w przedsiębiorstwie. Dzięki programowi każdy księgowy będzie miał zapewnione całkowite bezpieczeństwo, a jego codzienna praca stanie się maksymalnie komfortowa. Wymagane księgowe operacje będą realizowana z niespotykaną dotąd łatwością. Kontrola bieżących zobowiązań nie będzie już dłużej problemem. Ponadto program posiada niezwykle intuicyjne menu obsługi, które pozwala obsługującemu na bardzo łatwy dostęp do wszystkich danych, które są mu w tej chwili niezbędne.

Środki trwałe

Drugą zakładką, która jest prawdopodobnie najbardziej pomocną ze wszystkich składających się na Symfonię Sage, są środki trwałe. Ta część programu pozwala na błyskawiczną ewidencję środków oraz ich banalną amortyzację. Kontrola nad majątkiem firmy nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Oprogramowanie posiada bardzo szeroki wybór zestawień, który pozwala uczynić analizę dotyczącą posiadanych zasobów maksymalnie sprawną.

Kadry i płace

Trzecia część dotyczy kadr i płac. Zajmuje się całokształtem zagadnień, które związane są z obsługiwaniem pracownika naszego przedsiębiorstwa. Możliwa jest pełna ewidencja wynagrodzeń. Nie ma również problemów z wygenerowaniem całej listy płac, a oprogramowanie umożliwia bardzo prostą współpracę z systemami elektronicznej bankowości.
Sądzę, że to wystarczające powody, aby wprowadzić Symfonię Sage do swojego życia zawodowego.