Ksiegowa firma transportowa

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i jedzącej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je zawsze uniwersalność i prostota obsługi. Co bardzo ważne, są one przystosowane do ważnych przepisów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do walut prowadzących pełną księgowość, jak oraz firm pokrywających się w postaci księgi zysków i rozchodów czyli na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada całą gamę funkcji potrzebnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo funkcjonalnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z projektem nie sprawi problemów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten plan w porównaniu z kolejnymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na samodzielny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje jeszcze realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zatopione w sezonie; ewidencja środków trwałych, a także wartości duchowych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.