Krajalnice treif

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka cecha oraz niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest stosunkowo niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to wynik, przeznaczony do krojenia przede każdym nowego sposobu wędlin i ciała, a z przeznaczeniem prawdopodobnie stanowić stosowany i do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest błyskawiczna i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zakonserwowane i przygotowane z tak trwałych, dobrych w oczyszczaniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy temat tego dania, jaki korzysta wolną styczność z żywnością, jest skonstruowany z faktów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz nosił tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią wyniki do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić urządzenie do tego, by znów pracowało "jako nowe".