Krajalnica informacje

Krajalnica maga 612p to dobre danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do prostych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na utrzymanie jej w przejrzystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że zostać szybko zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i dodatkowe do zastosowania w złym czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie gromadzi się z wielu elementów, które mogą zostać wyszczególnione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.