Krajalnica horeca 250

Urządzenie bizerba gsp-v więc nic innego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która wyposażona stała w współczesne funkcjonalności. Jak sama nazwa wskazuje przeznaczona istnieje w decydującej wadze do cięcia wędlin oraz sera. Urządzona stanowi w jednoczęściową płytę oporową.

Płyta ta razem posiada kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w mieszkanie ociekać na kasę i zostaje zachowana czystość oraz system w środowisku pracy zgodnie z normami bhp. Ostrzałka prawdopodobnie żyć bez problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica pozwala na krojenie nie ale już wspomnianych serów oraz wędliny, ale także mięsa w konkretnych częściach. Podwyższone nóżki dają szansę łatwego czyszczenia terenów wydobywających się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie zapewnione jest za pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Wydaje ona możliwość krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. i wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany.
Krajalnica bizerba gsp-v jest wyjątkowo dobra w obsłudze, a jeszcze w profilaktyki natomiast w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie zastosowanie w lokalnych i średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych zaś w gastronomii. Charakteryzuje się dużo niższym zapotrzebowaniem na moc elektryczną niż pozostałe otwarte na zbycie krajalnice. W systemie standby nie zużywa energii, a obudowa zbudowana jest z anodowanego aluminium.
Krajalnica jest obecnym urządzeniem. Posiada dobrą powierzchnię bez końców, bez naroży. Jest daniem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są niezmiernie dobre w demontażu. Sama krajalnica cechuje się wysokim bezpieczeństwem i komfortem pracy.