Krajalnica first

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy również wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie dokonuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartości Krajalnica została sporządzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Materiały z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich siła. Inne elementy zostały wyprodukowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno wyposażona w profesjonalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale jak uważa się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.