Jak ulatwic proces zarzadzania w przedsiebiorstwie

Spotkałeś się z terminem system erp i nie wiesz co to jest? W największym skrócie jest to program do zarządzania firmą. Pozwala na kontrolowanie takich obszarów, jak księgowość, handel, płace, czy kadry. Oczywiście jest znacznie dużo więcej dziedzin, którymi może on się zajmować. System erp enova to przedstawiciel właśnie tego typu oprogramowania. Ułatwia on kontrolę twojej firmy, upraszcza procesy zarządzania, monitoruje rutynowe czynności oraz pomaga w naprawianiu błędów.

rozdrabniacz do warzywZobacz opis w pdf

Program szyty na miarę klinetów

Dla każdego klienta zostaje przydzielony partner, który za zadanie ma instalację programu, przeszkolenie pracowników, dostosowanie systemu do konkretnych potrzeb firmy, spersonalizowanie wyglądu, aktualizacja, pomoc techniczna oraz ewentualna edycja wybranych elementów.
Sam program jest bardzo przystosowawczy, można go dowolnie zmieniać, zarówno pod względem technicznym, jak i wyglądem. Każdy załączony moduł dotyczy konkretnego zagadnienia i ustawia się go według preferencji klienta. Jest on bardzo wygodny i wiele firm decyduje się na takie rozwiązanie. Przede wszystkim jest to znaczna oszczędność zasobów ludzkich, pracownicy nie muszą doglądać rutynowych czynności, które zajmują dużo cennego czasu, a mogą się skupić na produktywnej pracy wykorzystującej ich potencjał. Ponadto znacznie upraszcza on procedury obowiązujące w firmie.

erp enova

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2014/02/enova365_logo_standard_300.png

Eliminacja błędów

Człowiek, może się pomylić, natomiast odpowiednio zaprogramowany system nie. Enova znacznie zmniejsza szansę wystąpienia błędów w chociażby dostawach, czy transporcie. Jeśli znajdzie cokolwiek, co nie zgadza się z jej algorytmami natychmiast informuje o tym klienta przedstawiając przy okazji odpowiednie raporty, analizy problemu oraz sugerowane rozwiązania.
System jest dowolny w rozszerzaniu, modyfikacji, wraz z rozbudową przedsiębiorstwa struktury programu także ulegają poszerzeniu o odpowiednie zagadnienia. Producenci enovy zawsze błyskawicznie reagują na zmiany przepisów prawnych oraz mają szybką i skuteczną pomoc techniczną. Program jest zintegrowany z wieloma zewnętrznymi aplikacjami, jak chociażby Microsoft Office i zapewnia możliwość dołączenia ich struktur do jednej bazy danych oraz pełną współpracę z systemem.