Gastronomia pod debem pszczyna

Pos gastro to oprogramowanie stworzone specjalnie na potrzeby gastronomii. Jest doskonałą, a jednocześnie lepszą, alternatywą dla tradycyjnej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest spokojny w obsłudze. Użytkownik posiada szansę wyświetlenia sprzedanych potraw w rytmie dnia, z stracił na zupy i dania mięsne włącznie. Program jest również uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i należących do dobrej jakości, nie potrzebuje on mienia kodów PLU, gdy w tradycyjnej kasie fiskalne. Nazwy towarów grane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono głównie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Wspominając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja przydzielona istnieje na poszczególne zdanie pracy.
Gastro pos jest wiele przydatnych funkcji. Użytkownik ma szansa łącznia lub dzielenia rachunku w sytuacjach, kiedy klienci odpowiadają za jednych siebie. Jest też opcja otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, i były podgląd bieżącego rachunku. Popularnym rozwiązaniem jest funkcja tworzenia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny pozwoli na przesłanie automatycznej danych do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą funkcją istnieje ponad tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Widoczne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje ważna z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy załącznikach w menu. Program współpracuje z zespołami hotelowymi i skomplikowanymi urządzeniami. Obsługuje różne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie ale ze powodu na wartość, jednak przede wszystkim wygodę użytkowania.