Diody led 1 2v

Każdy spośród nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które pokazują nam możliwość ewakuacji w razie zagrożenia. Stanowią to oznaczenia, które razem z założeniem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą dostawać się w instytucjach zewnętrznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Znaki te narzekają na punkcie oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z domu, w jakim doszło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te stosują najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z wzrostem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego pociechą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i wyjścia awaryjne bez wydawania dużych środków. Diody LED ukazują się dużą wydajnością świetlną i niskim poborem energii elektrycznej. Możemy kosztuje tworzyć bezpośrednio na przeszkodzie czy suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim poziomom i słabym kosztom eksploatacyjnym są bardzo przydatną opcją dla tradycyjnych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą charakterystyczną oświetlenia awaryjnego istnieje szansę jego stosowania podczas niedoboru lub całkowitego braku prądu. Jeśli mamy do czynienia z niespodziewaną przerwą w dostawie energie w końca awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, jakie że funkcjonować bez zasilania nawet do trzech godzin. To wyjście jest gwarancją bezpieczeństwa dla swoich pracowników a typów w razie zagrożenia.

Nowoczesna technologia oświetlenia LED nie tylko gwarantuje nam małe koszty eksploatacji, ale i droga na kolejne bezpieczeństwo naszych prac i przedsiębiorstw.