Czym powinna charakteryzowac sie dobra elektryczna szatkownica do warzyw

Żyjemy w czasach, kiedy doba ulega drastycznemu skróceniu, czas niebezpiecznie ucieka i nie mamy czasu na podstawowe rzeczy. Nierzadko cierpi na tym nasza codzienna dieta.

Przygotowanie zdrowych posiłków w domu

http://photo-puzzles.pl/lingualab/branze/tlumaczenia-techniczne-wysokospejalistyczne/

W zabieganiu, zapominamy, by zjeść coś wartościowego, często kończy się na szybkim posiłku na mieście, który pod względem odżywczym pozostawia wiele do życzenia. Na całe szczęście, istnieją sprytne rozwiązania, które zdecydowanie usprawnią proces przygotowywania pokarmów w domu. Jednym z takich urządzeń jest elektryczna szatkownica do warzyw. Jak sama nazwa wskazuje, służy ona do drobnego krojenia warzyw, bez konieczności polegania na klasycznej tarce. Wszyscy wiemy, jak męczące bywa ścieranie marchewki. Nie uda nam się tego zrobić, nie rozrzucając jej choćby w najbliższym otoczeniu. Elektryczna szatkownica do warzyw to przyrząd, który w ułamku sekund przerobi nasze warzywa w słupki, plasterki, a nawet zetrze je na miazgę. Wszystko to zrobi nie tylko szybko, ale i oszczędzając nam zbierania resztek po całej kuchni. Naszym zadaniem będzie jedynie opłukanie kilku elementów pod bieżącą wodą.

elektryczna szatkownica do warzyw

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/szatkownica_do_warzyw_mkj2-250_bez_tarcz_tnacych.png

Czym powinna charakteryzować się dobra elektryczna szatkownica do warzyw?

Powinna być rozsądnych rozmiarów. Przyrząd powinien mieć odpowiednią moc, a także zawierać kilka typów tarek, które bezproblemowo będziemy mogli wymienić, w zależności od potrzeby. Ostrza w wymiennych tarkach powinny być wykonane ze stali nierdzewnej, zapewni to higieniczność, a także żywotność przedmiotu. Możemy też zwrócić uwagę, czy maszyna pracuje cicho, a także, czy łatwo się ją myje. Elementy nie każdej szatkownicy będą się nadawały do mycia w zmywarce, warto zwrócić na to uwagę w instrukcji. Elektryczna szatkownica do warzyw w mgnieniu oka pomoże wyczarować nam przepyszne sałatki, surówki, a także zetrzeć ziemniaki na placki. Zdrowe, pożywne posiłki nie będą już poza naszym zasięgiem.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl