Czolowy producent pakowarek prozniowych

Multivac to producent pakowarek próżniowych. Stanowi jeden z przeważających w świecie dostawców opakowań. Omawiane opakowania przeznaczone są w głównej mierze zarówno dla spożywczych produktów, ja też dla wszelkiego rodzaju produktów w zakresie biotechnologii czy też ochrony zdrowia, a także wszelakich produktów przemysłowych.

Multivac

W swojej ofercie Multivac posiada między innymi termo-formujące maszyny pakujące. W związku z posiadanym bardzo dużym doświadczeniem w zakresie produkcji omawianych maszyn, przedmiotowa firma jest w stanie dostarczyć klientom co roku aż ponad 1000 maszyn na całym świecie. Podstawową cechą produktów firmy jest to, że wszystkie maszyny są w indywidualny sposób dopasowywane do potrzeb poszczególnych klientów, mowa tu przede wszystkim o pakowaniu, wydajności, a także wykorzystaniu zasobów. Termo-formujące maszyny firmy Multivac charakteryzują się przede wszystkim trwałością oraz niezawodnością.

Multivac

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/pakowarka_prozniowa_c300.jpg

Traysealer

Firma produkuje również maszyny typu traysealer. Maszyny te są jak najlepiej dopasowywane do potrzeb klienta. Szczególnie chodzi tutaj o odprowadzanie opakowań, doprowadzanie produktów oraz tacek, kontrola jakości a także oznakowania. Podstawową cechą traysealerów produkowanych przez Multivac jest to, że są w stanie niezmiernie szybko dopasować się do otaczającego środowiska produkcyjnego.

Flagowe produkty

Innym produktem przedsiębiorstwa są próżniowe maszyny komorowe. Chodzi tutaj przede wszystkim o maszyny stołowe, dwukomorowe, stacjonarne oraz komorowe. Producent posiada jednocześnie szeroką wiedzę w zakresie rozwiązań automatycznych, gdzie bardzo dobrze potrafi ocenić każdy produkt. Multivac stara się zrozumieć wymagania klienta, nawet te najbardziej wygórowane i stara się jak najlepiej im sprostać. Posiada szeroki wachlarz komponentów systemowych.
Przykłady opakowań Multivac to przede wszystkim woreczki, tacki, opakowania termo-formowane. Ponadto w swojej ofercie posiada produkty przyrodnicze i wyroby medyczne a nadto wyroby nieprzeznaczone do spożycia.
Firma dąży do zachowania jak największej jakości swoich produktów. Jest zarówno wiodącym producentem maszyn pakujący jak i samych opakowań. Dba o swoje relacje z klientami i stara się w jak najlepszy i jak najbezpieczniejszy sposób wykonać swoje produkty.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl