Comarch cdn klasyka aktualne wersje

Samymi spośród najprostszych programów dedykowanych dla marek są te pochodzące z kolekcji Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), specjalnie dla przedsiębiorstw będących komputery wykonujące w gronu DOS. Część ta aktualizowana istnieje teraz przez ponad 20 lat i wzięła przez ten czas wysokie i trwałe grono zwolenników.
Program spośród ostatniego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które idą w organizmie operacyjnym Microsoft DOS.

kamery mikroskopoweKamery mikroskopowe, labolatoryjne ZEISS,MOTIC - Mikroskopy

Jako sposób operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to wszystka i spójna oferta idealna dla średnich i małych firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które sprawiają w towarzystwie DOS. W zestaw Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Klienci z wszystkiej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wyszukać te, które doskonale pasują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez powodu na zatem który dobrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W znacznym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to zdarzyło, że pakiet ten był się w wielu terenach Polski natomiast w wielu branżach podstawowym standardem. Klienci lubią sobie jego skuteczność, stabilność oraz funkcjonalność. Część ta ujmuje się prostą obsługą, niezawodnością i prostym interfejsem. Do ostatniej pory z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla firm będących klientami pakietu, którzy podejrzewają o doświadczeniu na następne aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie potrzebują oni obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowoczesnych systemów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w twarzy aplikacji Comarch Asysta. Działa to i tych typów, którzy do tej chwili korzystali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.