Aplikacja dla rowerzystow po polsku

Obecnie prawie każdy pracownik na świecie jest smartfona. Ich niska cena oraz popularna dostępność sprawiła, że pewny się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność a zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, że ten model telefonu komórkowego jest miany i jako opcja dla komputerów i tabletów, zwłaszcza gdy istniejemy w drodze, i pozycję oraz ciężar naszego towaru nie idzie na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że użytkownicy z myślą personalizują swoje smartfony w współczesny środek, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do bliskiej aplikacji albo więcej z możliwością dzielić się z kolegami i swymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dawanie się wrażeniami z wycieczek na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najkorzystniejszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej właściwość liczy na tym, że w momencie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest jednoznaczna do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa i do postępowania w stylu offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie odpowiedniego dla nas rodzaju drogi w relacje z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość ustawienia na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zawsze z łatwością znajdziemy drogę do domu, lecz też wskaże nam, gdzie najbliżej nas uważają się kawiarnie albo bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje obecne więc wręcz niezbędna aplikacja, kiedy nie jesteśmy właściwej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na coś większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej język: panie nie dominujące w całym stopniu językiem angielskim mogą mieć problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to tylko kropla w morzu dodatków dokonanych w stopniu większym lub niższym z świadomością o rowerzystach. Także o ile bycie ich całych jest niczym daleko zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może okazać się bardzo praktyczne w dalszym użytkowaniu roweru.